Seat Önallar Servisi yıllar boyunca otomotiv sektöründe hizmet vermiş kadrosu bulunan ve bu tecrübesi ile Seat müşterilerinin hizmetinde olan bir firmadır.

Seat marka binek ve ticari araçların satış ve servis hizmetlerinin verildiği Seat Önallar Servisi, alanında birçok ilklere imza atan kuruluş olarak, sektördeki yerini almıştır. Seat Önallar Servisi, olarak bizler, Seat markalı araçlarınızın kalite devamlılığı ve siz müşterilerimizin sürüş güvenliği için hizmet vermekteyiz.

Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz. Seat Önallar Servisi’nin vizyonu, müşteri beklentilerini aşmak ve projesi tamamen kendisine ait uygulamalarla hizmette farklılık yaratmaktır. Bu vizyonumuz ‘Burada her şey sizin için’ sloganında ifadesini bulmaktadır.

We offer full range of garage services to vehicle owners in Tucson. Our professionals know how to handle a wide range of car services. Whether you drive a passenger car or medium sized truck or SUV, our mechanics strive to ensure that your vehicle will be performing at its best before leaving our car shop. Whether you drive a medium sized truck or passenger car or SUV, our mechanics strive to ensure.

Neden ``Seat Önallar ?``

  • 10+ senelik tecrübe / hizmet.
  • Kullanılan yedek parçaların kalite standartlarına uygun olması.
  • Ekip kalitesi, her alanda çalışan personelin deneyim ve uzmanlıkları.
  • Erişebilinirlik kolaylığı (Lokasyon, 7/24 telefon, internet)
  • En hızlı ve kısa sürede teslim.
Tasarım Nigrum Bilişim 2019